Hızlı Menü
Söyleşi Tadında

 

    Saygı değer hemşerilerim, muhterem ziyaretçiler.

    1966 yılında Harşıt ’ta doğdum. İlkokulu Harşıt ’ta, Ortaokulu İstanbul'da tamamladım. 1991 yılında  Van 100. yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zooteknik Bölümünden Ziraat Mühendisi olarak mezun oldum. Bu Tarihten sonra uzun yıllar ilaç sektöründe söz sahibi olan bir çok firmada üst düzey yöneticilik görevini gerçekleştirdim. Emekli, Evli ve 3 çocuk babasıyım. 

      Bildiğiniz üzre Yüce Yaradan’ın takdiri ve halkımızın teveccühü ile 30 Mart 2014 tarihinde yapılan seçim neticesinde Giresun'un güzel içesi Doğankent’e Belediye Başkanı olarak hizmet etmek bize nasip oldu . O tarihten beri mevcut imkanları iyi kullanmak ve yeni imkanlar bulmak suretiyle, Doğankent halkına en iyi hizmeti verebilmek tek amacımız olmuştur. Gerek planlama ve gerekse uygulama aşamalarında hizmetlerimizle ilgili olarak halkımızla ya doğrudan, yada iletişim araçları vasıtasıyla bilgi alışverişinde bulunmaya özen gösteriyoruz.

      Bu sitenin de amacı, bilgi alışverişini geliştirmek ve Doğankent dışında bulunan değerli hemşerilerimizle de kolaylıkla diyalog kurabilmeyi sağlamak ve Doğankent'i tanıtmaktır.

      Halkımızın da desteği ile güzel Doğankent’imizin alt yapı, üst yapı, sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan en iyi duruma getirme gayreti içerisindeyiz. Doğru, dürüst ve tarafsız bir hizmet anlayışı ile bu göreve layık olduğumuzu halkımızın memnuniyetinde görebilmek en büyük bahtiyarlığımız olacaktır.

      Bizi buradan ziyaret edip okuma zahmetine katlandığınız için sizlere teşekkür ediyor, ilk fırsatta Doğankent’imize gelerek konukseverliğimize şahit olmanızı temenni ediyor, hepinize en içten selam ve saygılarımı sunuyorum.                                     

 

                        

Eklenme Tarihi : 23.01.2015 16:04:57 | Okunma Sayısı : 3244